SEC HS

Nejchytřejší regulátor elektrické energie pro malé provozy a domácnosti

​SEC HS je určen pro domácnosti a malé firmy. Díky robustnímu designu, malému rozměru a snadné instalaci vám SEC HS umožňuje bez problémů využívat optimalizaci výkonu. Můžete se spolehnout na model SEC HS pracujícího na pozadí na úspoře elektrické energie, snížení emisí CO2 a ochraně životnosti všech elektrických zařízení.

Ušětřete elektrickou energii a sledujte její spotřebu

SEC HS optimalizuje a ovládá napětí dodávané do vašeho domova. Napětí poskytované dodavatelem kolísá v rozmezí 230V ± 10%. Elektrické spotřebiče jsou navrženy tak, aby fungovaly v tomto rozdahu a fungovaly efektivně při napětí pod 230V. Přepětí způsobuje ztrátu energie a zkracuje životnost spotřebičů, může dokonce způsobit selhání. Optimalizací napětí prodlužujete životnost zařízení a šetříte energii.

SEC HS automaticky sleduje vstupní napětí a můžete si být jisti, že správná úroveň napětí je nepřetržitě dodávána všem spotřebičům ve vaší domácnosti.

Ochraňte domácí spotřebiče

Robustní konstrukce SEC HS zaručuje spolehlivý provoz a minimální údržbu. SEC HS obsahuje přepěťovou ochranu, která zajišťuje centrální ochranu vašeho domova jako celku. S SEC HS nebudete potřebovat speciální přístroje pro ochranu spotřebičů, jako jsou televizory, HiFi systémy nebo chladničky.

Regulátor využívá patentované technologie pro řízení a stabilizaci napětí a je postavený na unikátních výkonových transformátorech řízených mikroprocesorem.

 

SEC: Jednoduchá, rychlá a snadná instalace

SEC HS je instalován kvalifikovaným elektrikářem za méně než hodinu a může se přizpůsobit téměř všem domácnostem, bytům nebo malým kancelářím s přívodem elektrické energie 3x25A. Instalace je jednoduchá a rychlá a nevyžaduje žádné změny stávajících elektrických vodičů. Snadno se montuje na stěnu vedle elektrické desky nebo do skříně.

Snížení CO2 - přispívání k životnímu prostředí

Každá kWh spotřebované elektřiny vytváří v atmosféře průměrně 0,5 kg emisí CO2. Typická domácnost spotřebovává každoročně 7 000 až 12 000 kWh. To odpovídá asi 1 tuně emisí CO2. Vzhledem k tomu, že SEC HS řídí a snižuje dodávané napětí, nejen šetří peníze, ale také přispívá k životnímu prostředí tím, že snižuje uhlíkovou stopu každé domácnosti - pomáhá zachránit planetu.

 

SEC HS - integrace s inteligentní sítí

SEC HS se může integrovat s prvky inteligentní sítě, pro řízení špičkové dodávky, dosažení čistého zatížení a odlehčení zátěže s minimálním nebo bez přerušení provozu a používání.

HomEC.jpg
Ke stažení:
katalogový list