Kompletní IT řešení pro Vaši firmu

Internet věcí

Nabízíme řešení pro digitální propojení okolního světa s Vaší společností.

Máte vozový park a potřebujete sledovat, kde se který vůz nachází? Nebo potřebujete sbírat data ze vzdálených čidel jako například sledování průtoku vody či čistoty ovzduší? Chcete sledovat obsazenost parkovacích míst a vyhodnotit využití parkovací plochy v konkrétní čas? Potřebujete mít okamžitou zprávu o výpadku elektrického proudu na vzdáleném pracovišti? S tím vším Vám umíme pomoct.

 

Umíme do Vaší firemní infrastruktury napojit téměř jakýkoliv vzdálený senzor, řídící jednotku nebo jiné zařízení a to v rámci nejen České republiky ale i Evropy a dalších vybraných zemí světa. Navrhneme Vám řešení na míru, které plně uspokoje Vaše potřeby. Propojte se s okolním světem!

IT bezpečnost

Pracujete se senzitivními materiály? Bojíte se, že Vaše elektronická komunikace padne do nepovolaných rukou? Naše společnost Vám umí nabídnout řešení zabezpečené elektronické komunikace, která splní i ty nejnáročnější standardy.

IT podpora

Rovněž poskytujeme IT podporu společnostem všech velikostí. Umíme Vám nabídnout konkrétní řešení vhodné pro Vaše potřeby. Poskytujeme veškerou podporu vybudováním metalických i optických sítí počínaje, přes správu serverů, koncových stanic i podporu uživatelů konče. Specializujeme se jak na prostředí Windows tak Mac.