Elektroinstalace

Elektroinstalace se zabývá dodávkami silnoproudých a slaboproudých systémů do veškerých typů instalací. Provádíme dodávky komplet „na klíč“ včetně všech potřebných administrativních záležitostí. Zajišťujeme dodávky, projekční činnost (realizační projekt a skutečný stav pro kolaudaci), revize, záruční i pozáruční servis.

 

Silnoproud:

Silnoproudé rozvody – jedná se o kompletní rozvody 220V včetně:

Trafostanic, silnoproudých rozvaděčů, interního osvětlení, venkovního osvětlení areálů i měst, záložních zdrojů pro případný výpadek el. energie (Diesel agregáty a záložní zdroje), revize.

 

Slaboproud:

Elektronické požární systémy – jsme schopni zajistit dodávku, servis, údržbu, revize téměř všech běžných elektronických systémů požární ochrany včetně připojení na požárníky

Elektronické zabezpečovací systémy – jsme schopni zajistit dodávku , servis, údržbu, revize téměř všech běžných elektronických zabezpečovacích systémů včetně propojení na pulty centrální ochrany

Kamerové systémy

Jsme schopni zajistit dodávku , servis, údržbu a revize kamerových systémů standardních i IP. Dle požadavků provádíme návrhy a kamerové zkoušky, kdy si je klient schopen sám posoudit rozdíly v technologiích a parametrech zařízení, aby fungovali dle jeho představ a požadavků.

Domácí telefony

Jsme schopni zajistit dodávku , servis, údržbu a revize všech běžných systémů. Může se jednat o audio či videosystémy, případně kombinované s přístupovým systémem či napojením na telefonní ústřednu objektu. Analogové i digitální. Navrhujeme je společně s klientem dle požadavků na design a požadované funkce.

Počítačové sítě – jsme schopni zajistit kompletní dodávku metalické i optické sítě včetně aktivních prvků, měřících protokolů a certifikace na běžné systémy

Jednotný čas

Jsme schopni zajistit kompletní dodávku

Evakuační rozhlas

Jsme schopni zajistit kompletní dodávku evakuačních rozhlasů autonomních či integrovaných se systémem požární ochrany, servis, údržbu a revize všech běžných systémů.

Přístupové a docházkové systémy

Jsme schopni zajistit kompletní dodávku přístupových systémů, které mohou být propojeny, nebo i samostatně s docházkovým modulem, napojeným do účetních SW, servis,  údržbu a revize.

Společné televizní rozvody včetně technologie

Jsme schopni zajistit kompletní anténních a TV rozvodů včetně požadovaných technologií pro rozvod digitálních i satelitních signálů, servis, údržbu a revize.

Dále poskytujeme následující služby:
  • Zpracování projektové dokumentace

  • Pasportizace

  • Zpracování nabídky a návrhy řešení včetně alternativ

  • Dodávka a instalace silnoproudých a slaboproudých systémů

  • Záruční a pozáruční servis

  • Revize